O NAS

Budzik nie zdążył jeszcze rano zadzwonić, a Twoja lista TO DO nie ma końca? Poniedziałek, czwartek, niedziela – nie ma znaczenia, lista jest tak samo długa? Większość czynności  wykonujesz z dzieckiem lub dziećmi uwieszonymi na szyi, nodze, a w najlepszym wypadku garderoby? Mama szef, mama kucharz, mama sprzątaczka, mama mama. Znasz to? Może nie zdawałaś sobie z tego sprawy, ale sama tworzysz swoją korporację! Tak jak każda z nas!

 

Korporacja Bobas to open space dwóch matek, które pewnego dnia postanowiły połączyć siły. To miejsce, w którym spotykamy się, by wymieniać doświadczenia i opinie, by porozmawiać o wszystkim, co dotyczy współczesnej kobiety, mamy żony i partnerki.

Korporacji Bobas  znajdziesz nasze przemyślenia, wspomnienia, pomocną dłoń. Nasze teksty są subiektywne i autentyczne. Nie jesteśmy najmądrzejsze na świecie. Nie jesteśmy fankami jednej drogi wychowania dziecka. Kierując się dobrem dziecka i rodziny postępujemy zgodnie z naszą intuicją, nie przesadzając nigdy w żadną stronę. Ten złoty środek sprawdził się w naszych rodzinach, może sprawdzi się też u Was?

Monika

Lat: 30 plus

Zawód: prawnik i mama dwuletniej Emilki

Uwielbia: fotografię, podróże i Ryana Goslinga

Nie cierpi: stać w kolejkach, chodzić w szpilkach

Sabina

Lat: 30 plus

Zawód: redaktor i mama rocznej Uleńki

Uwielbia: psy, kino, Harper`s Bazaar

Nie cierpi: głośnogrających zabawek bez wyłącznika

Razem stanowimy niezłą mieszankę humoru i doświadczeń, razem stanowimy Korporację Bobas.

Close