31 grudnia. Czas na postanowienia noworoczne? Raczej nie. Ale to dobry moment na podsumowanie minionego roku.

Korporacja Bobas powstała w naszych głowach na przełomie stycznia i lutego 2018 roku. Powołałyśmy ją do życia w wakacje. A dzisiaj z ciekawości włączyłam googlową analizę i sprawdziłam, co Wam się najbardziej u nas w tym roku podobało.

Poniżej znajdziecie TOP 7 artykułów z minionego roku, od powstania bloga do końca 2018 roku. Dzięki temu traficie na najpopularniejsze (najlepsze?) treści, które być może umknęły Wam w mijającym roku. Myślę, że dla świeżych czytelników będzie to też ciekawe zestawienie artykułów, które warto przeczytać. 

7. BUGABOO CZYLI JESTEM COOL!

Gdyby ktoś nie wiedział, Bugaboo to firma produkująca wózki dla dzieci. Artykuł wywołał burzę na grupie ich wielbicielek. Z jednej strony dziewczyny przyklasnęły, zgadzając się z teoriami Sabiny. Z drugiej jednak dopadł nas hejt matek wiariatek. W związku z tym, że był to nasz pierwszy tydzień oficjalnego blogowania, nie obyło się bez zszarganych nerwów. Dzisiaj patrzymy już na tę historię z uśmiechem na twarzy. A czego dotyczył tekst, sprawdźcie sami.

6. WIĘKSZY HIT NIŻ SENSORYCZNY LABIRYNT MUZYCZNY? 

Teatr Małego Widza to wspaniałe miejsce na dziecięcej mapie Warszawy. Jeżeli jeszcze nie mieliście okazji go odwiedzić, przeczytajcie koniecznie naszą relację z ich warsztatów. Gwarantujemy, że Wasze dzieciaki będą zachwycone!

5. ANTY WYPRAWKA DLA NIEMOWLAKA – CZYLI LISTA RZECZY ZBĘDNYCH

Pięć kocyków, stos pieluch, szafa ubranek, kosz zabawek, tuzin śliniaków, paka kosmetyków, kosz na pieluchy, dziesięć smoczków, karuzela do łóżeczka, maty, bujaczki, leżaczki. To tylko mała próbka możliwości, jaką daję stworzenie wyprawki dla niemowlaka. Gdybym jeszcze raz miała ją kompletować, na pewno podeszłabym do tego w sposób bardziej minimalistyczny. Nie chodzi nawet o poświęcony czas i wydane pieniądze. O rozterki nad wyborem kocyka, których finalnie miałam pięć…lub sześć. Chodzi o to, że bobas lubi wybór, i nie mam na myśli sposobu żywienia. Naszym must havem okazało się nosidełko. Wózek, łóżeczko, zabawki – to wszystko przez kilka pierwszych miesięcy mogłoby dla mojej córki nie istnieć. Co jeszcze okazało się dla nas wyprawkową porażką?! Zobaczcie sami!

4. DLACZEGO MOJE DZIECKO OGLĄDA TELEWIZJĘ ORAZ 10 JEJ ULUBIONYCH BAJEK

Dziecko przed telewizorem. To jeden z najbardziej hejtowanych tematów na blogach parentingowych. Zachodzę w głowę dlaczego, bo osobiście znam jedną matkę, która nie włączała dziecku telewizora do drugiego roku życia. Jedną! A znam bardzo wiele matek. Anyway! Dzisiaj krótka historia telewizora w życiu Uli i jej lista dziesięciu najlepszych bajek! Klikajcie i oglądajcie!

3. KIM JEST DOULA – PRAKTYCZNE INFORMACJE DLA KOBIET W CIĄŻY

Poród, to sprawa tak indywidualna, że nawet nie mogę znaleźć dobrego porównania. Dlatego każda kobieta powinna sama o nim decydować. Gdzie, jak i z kim. Promowanie tego artykułu na grupach ciężarnych kobiet przyniosło efekty. A może coraz więcej kobiet jest świadomych, że ktoś taki jak doula istnieje, a mąż lub partner to nie jedyny wybór na osobę towarzyszącą do porodu.

2. CHILL & CHILD – WAKACJE Z MALUCHEM 

W lipcu Ula po raz kolejny pokazała, że wakacyjny chill to nie dla niej. Zdecydowanie preferuje BARDZO aktywny wypoczynek. Pobudki o 6 rano, pierwszy spacer najlepiej przed ósmą, bo nie lubi tłumów. Potem już tylko się rozkręca. Po kim to ma? Naprawdę nie wiemy;) O wakacjach z maluchem z przymróżeniem oka, a może bez instagramo – lukrowego zakłamania przeczytacie tutaj!

1. TOP 14 POMYSŁÓW NA PREZENT DLA DWULATKA

Wiedziałam, że zestawienia top of the top są popularnymi artykułami, ale że właśnie ten rodzaj artykułu będzie najpopularniejszym wpisem na całym blogu jest dla mnie zaskoczeniem. Drewniane czy plastikowe? Pastelowe czy kolorowe? Grające czy świecące? Jakie zabawki powinno wybierać się dla swojego dziecka? Nasza odpowiedź jest prosta: takie , które lubi i którymi się bawi. Polecamy Wam tylko te zabawki, którymi nasze dziewczyny, naprawdę się bawią. Mam nadzieję, że nasze podpowiedzi się Wam spodobały!

BONUS

Moje ulubione teksty, które znalazły się tuż poza podium!

P.S. Co myślicie o zestawieniu? Podobały Wam się te artykuły? Doktor Google nie kłamie – właśnie one były najpopularniejsze. Ale jeżeli jest coś, o czym chcielibyście przeczytać na naszej stronie, jakiejś tematyki jest na niej za mało, lub za dużo, dajcie znać! Im więcej opinii tym lepiej!

Choć nie boimy się krytyki, oczekujemy bardziej oklasków. W końcu, co innego może dać porządnego kopa do pracy na nowy rok? 😉

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!

Monika

Cieszymy się, że tu zajrzałaś/zajrzałeś! A jeszcze bardziej będziemy się cieszyć, jeżeli: 

– udostępnisz ten post 

– polubisz nas na Facebook  

– będziesz nas obserwować na Instagramie

Close