Nasza ściąga weekendowa, czy akcja #maluch_w_wielkim_mieście nie są przypadkowe. Odkąd Emilka skończyła 6 miesięcy dużo frajdy sprawiało mi wyszukiwanie dla niej atrakcji poza domem. Dla dziecka to coś ekscytującego i nowego. Dla mamy to wyrwanie się z domu i możliwość spędzenia czasu z innymi dorosłymi.  Od dwóch lat przemierzyłyśmy już wiele klubików, teatrów i zajęć.

Internet, Facebook daje nam pole do popisu, ale nie da się ukryć, wyszukiwanie atrakcji jest czasochłonne. Bo nasze dzieci są wymagające. Można spędzić wiele minut (nie powiem już godzin) na przeszukiwaniu Internetu, by znaleźć zajęcia, które: odbywają się w miarę blisko domu, nie kolidują z porą drzemki, obiadu, oraz okresów przed drzemką, kiedy wiadomo że dzieciak jest zmęczony i nawet stado fruwających kucyków wywoła u malucha płacz.Poza tym na zajęciach nie powinno być zbyt tłoczno ale też nie pusto, minimum 5-6 osób. Fajnie jakby na miejscu sprzedawali lub dawali kawę.

I tak szukając atrakcji dla Emilki natrafiłam na Kidos…

Tu znajdziesz to czego szukasz

Strona Kidos.pl to platforma internetowa, która skupia w jednym miejscu ofertę zajęć dla dzieci w Warszawie. Są tu zajęcia plastyczne, muzyczne, edukacyjne i sportowe. Dla rozbrykanej Uli znalazłyśmy tu sensoplastykę w Adedu (dzielnica Włochy), o której pisałyśmy TUTAJ. Dla lubiącej tańczyć i śpiewać Emilki idealne okazały się angielskie śpiewanki we Flob a Dob na Żoliborzu. Dla starszaków jest piłka nożna, programowanie czy judo. Nie brakuje też sali zabaw.

Gdy nie chcesz przeglądać całej oferty Kidos.pl, wystarczy skorzystać z opcji filtrowania. Jest ona bardzo rozbudowana, więc od razu można zawęzić opcje do wybranego rodzaju zajęć, dzielnicy miasta, dnia tygodnia czy wieku dziecka. Oferta nie jest jeszcze zbyt bogata, ale widać, że strona cały czas się rozbudowuje, a zajęć przybywa. Wszystko po to, by ułatwić rodzicom życie i zaoszczędzić ich czas.

Jak to działa

Ja, jako zabiegana matka, zarejestrowałam się na kidos.pl przez telefon. W dzisiejszych czasach strona dostosowana do urządzeń mobilnych to już chyba oczywistość i kidos.pl w tej kwestii nie zawodzi. Od wejścia na stronę do potwierdzenia mojej rezerwacji minęły może 2 minuty. Bo wszystko na stronie jest przejrzyste i czytelne, i działa sprawnie.

Rejestrujesz się – doładowujesz konto punktami – rezerwujesz zajęcia – gotowe!

Dla mnie olbrzymim plusem jest możliwość wybrania pojedynczych zajęć praktycznie z dnia na dzień. Nie trzeba od razu wykupywać karnetu i tracić pieniędzy, gdy nie uda nam się dotrzeć na zajęcia tydzień w tydzień. Przydatna jest tu też informacja o ilości dostępnych miejsc na konkretnych zajęciach.

I na koniec bonus. Na stronie internetowej jest informacja, że przez kidos.pl zapłacisz do 30% taniej niż u organizatorów. Warto to sprawdzić!

KIDOS.PL – kolejna świetna warszawska inicjatywa

Kidos.pl gromadzi w jednym miejscu informacje o zajęciach dla maluchów w całej Warszawie. Dzięki platformie szybko wyszukujesz i opłacasz zajęcia, (nie trzeba nerwowo szukać bankomatu przed zajęciami) co bardzo oszczędza czas i nerwy. Wspieramy takie inicjatywy, dlatego wysyłamy informację o Kidos.pl dalej w świat.

Rodzicom i dzieciom polecamy, a Kidos.pl życzymy, aby w dalszym ciągu rozbudowywali platformę, nie tylko w Warszawie, ale i całej Polsce.  

Monika

Cieszymy się, że tu zajrzałaś/zajrzałeś! A jeszcze bardziej będziemy się cieszyć, jeżeli: 

– udostępnisz ten post 

– polubisz nas na Facebook  

– będziesz nas obserwować na Instagramie

Zobacz także

Close