Poznaj nas

Jesteśmy dwoma dziewczynami, których doświadczenie zawodowe od zawsze związane było z pracą w korporacjach. Aż pewnego dnia naszym życiem zawładnęły Bobasy! Bo okazało się, że zajmowanie się dzieckiem, to zbiór  procesów, które nigdy się nie kończą. To projekty, deadliny, nadgodziny i ciągła ewaluacja. Więcej o nas znajdziesz TUTAJ.

 

Poznaj naszą misję

Najważniejsze, by w Korporacji Bobas każda mama mogła być sobą. Chcemy sprawić, byś nie traciła czasu na wyszukiwaniu porad na przypadkowych forach i stronach w Internecie – tutaj znajdziesz wszystkie odpowiedzi. Chcemy sprawić, byś doceniła czas, jaki dzisiaj przeżywasz. Bycie mamą to największy awans jaki mógł Ci się przytrafić, ciesz się tym i ułatwiaj sobie życie dzięki Korporacji Bobas.

Poznaj nasze najpopularniejsze wpisy:

TOP 14 pomysłów na prezent dla dwulatka

Większy hit niż Sensoryczny Labirynt Muzyczny?

Skąd się biorą dzieci?

Jak widzisz, w Korporacji Bobas będziemy poruszać tematy mniej i bardziej kontrowersyjne. Dzielimy się własnym doświadczeniem, własnymi zasadami i własnymi błędami. Budujemy stronę, która zostanie wypełniona po brzegi praktycznymi i pożytecznymi informacjami o macierzyństwie i życiu rodzica. Nasze słowa kierujemy głównie do mam, w tym mam pracujących, ale też tatusiów i opiekunów dzieci.

 

Poznaj naszą wizję

Tworząc Korporację Bobas chciałyśmy stworzyć stronę inną niż wszystkie. Dlatego między innymi jest ona wolna od komentarzy, a dzięki temu wolna od krytyki i hejtu matek, które wiedzą wszystko najlepiej i muszą wszystko skomentować, wyśmiać, wyszydzić. Same często szukałyśmy informacji w Internecie. Zdarzało się, że znajdowałyśmy artykuł, który uspokajał i utwierdzał w przekonaniu, że to co robimy jest dobre. Niestety stan ukojenia nie trwał długo, bo pod takim tekstem zawsze znajdziesz negatywne komentarze, które znów zasieją w Tobie wątpliwości.

Wychodzimy z założenia, że najsurowsza ewaluacja to ta przeprowadzona przez dwóch najbardziej wymagających szefów – Bobasa i samą siebie, zatem nie potrzebujesz nikogo więcej, kto będzie oceniał Twoje metody wychowawcze, poglądy czy nastroje.

 

Poznaj naszą strategię

Szukamy wartościowych produktów i miejsc. Unikatowe usługi dla Ciebie i Twojego Bobasa znajdziesz w Korpo Usługi. Dobierałyśmy je bardzo starannie. Dzielimy się tym, co znamy i co same wypróbowałyśmy na sobie lub własnych dzieciach. Zapraszamy Was do pozostawienia własnych recenzji zabawek, kosmetyków i miejsc dla dzieci w Korpo testuje. Wierzymy, że wspólnie uda nam się stworzyć obiektywny portal, który pomoże rodzicom okiełznać natłok informacji i obowiązków, który spada na nas wraz z naszym ukochanym Bobasem.

A na koniec zajrzyj na nasze profile w mediach społecznościowych.

Monika i Sabina

Close