Fotografia

Zbliża się chrzest lub urodziny Twojego dziecka i chciałabyś, żeby zostały uwiecznione na pięknych zdjęciach? A może chciałabyś zrobić zdjęcia ze spaceru w parku, w zoo lub uwiecznić najzwyklejszy dzień w domu spędzony w rodzinnym gronie? Czy zamiast poprosić wujka, ciocię, brata lub koleżankę z aparatem, która od czasu do czasu cyknie jakieś zdjęcie nie lepiej poprosić o pomoc zawodowca? Nie czekaj i zamów już dzisiaj fotografa, który uwieczni dla Ciebie te ważne rodzinne chwile na zawsze.

Andrzej – fotograf współpracujący z Korporacją Bobas ma wieloletnie doświadczenie w tworzeniu reportaży fotograficznych.

Kupując usługę fotografa przez Korporację Bobas nie otrzymasz zdjęć bobasa w studiu fotograficznym ze sztuczną scenerią i przebranego za kwiatka lub marynarza. Nie! Nasz fotograf stworzy fotoreportaż w którym uwieczni piękno Twojego dziecka dokładnie takiego jakim jest! W swoich śpioszkach, w swoim własnym łóżeczku, w parku, który codziennie przemierza z mamą, w Twoich ramionach. W otoczeniu Wam znanym, z którym macie związane wspomnienia! Zdjęcia takich chwil będą najlepszą pamiątką!

Nasz pakiet nie będzie ograniczony do 5 czy 10 zdjęć! Dostaniesz wszystkie zdjęcia wykonane przez fotografa, minimum 30 zdjęć, poddane profesjonalnej obróbce.

Zdjęcia dostarczane są przez wetransfer lub w innej formie uzgodnionej przed zamówieniem usługi.

Cena usługi: 500 zł do 3 godzin pracy fotografa, każda następna rozpoczęta godzina +120 zł.

Miejsce usługi: Warszawa – bez dodatkowych kosztów

cały świat – dojazd na koszt zamawiającego

Kontakt: kontakt@korporacjabobas.pl

Close