Coaching online

Kończy się Twój urlop macierzyński i zastanawiasz się co dalej? Może wcale nie masz dzieci ale stoisz u progu ważnej zmiany zawodowej? Myślisz o własnym biznesie ale nie wiesz czy dasz radę, czy znajdziesz czas, czy to na pewno dla Ciebie. Nie czekaj i umów się już dzisiaj na niezobowiązującą rozmowę on-line z profesjonalnym coachem.

Monika – specjalistka współpracująca z Korporacją Bobas, prowadzi coaching indywidualny dla osób stojących u progu ważnych, życiowych zmian takich jak, odnalezienie się w nowej roli zawodowej lub osobistej, zmiana pracy, budowanie i rozwój własnej firmy, jak również coaching dla liderów wdrażających zmiany w organizacji. Wspiera Klientów na drodze odkrywania oraz budowania własnej ścieżki zawodowej.

Monika pracuje z kobietami rozpoczynającymi i rozwijającymi własną działalność gospodarczą oraz wracającymi na rynek pracy.

„Coach to ktoś, kto czyni Cię odpowiedzialnym za Twoje życie, aby upewnić się że dorównasz standardowi wyznaczonemu przez Twoje możliwości” powiedział Thomas Leonard. Tym cytatem posługuje się, aby odpowiedzieć kim jest coach i jak widzi swoją rolę.

Monika jest coachem skoncentrowanym na rozwiązaniach. Pracuje zgodnie zgodnie z Kodeksem Etycznym ICF. Ukończyła Szkołę Coachów „The Art and Sience of Coaching” prowadzoną przez uznany światowy instytut kształcenia coachów Erickson Coaching International z Vancouver we współpracy z Wszechnica Uniwersytetu Jagiellońskiego. Posiada dyplom Erickson Certified Professional Coach oraz ICF .

 

W trakcie sesji klienci Moniki najczęściej pracują nad:

 definiowaniem i realizacją celów zawodowych,

 zmianą pełnoetatowej pracy na rzecz własnej firmy,

 budowaniem równowagi między pracą zawodową i życiem osobistym,

 budowaniem swojej roli zawodowej

 skutecznym radzeniem sobie na nowym stanowisku lub w nowym otoczeniu.

„Jako Twój coach zainspiruję Cię do wyznaczenia sobie celów, których naprawdę chcesz. Zmotywuję Cię do zrobienia więcej niż zrobiłabyś sama. Pomogę skupić się na tym, co ważne. Dostarczę Ci narzędzi, pomocy i wsparcia, abyś mogła osiągnąć to, czego chcesz. Jako Twój coach skupiam się całkowicie na Tobie i tym, czego chcesz w życiu. Relacja coachingowa jest zaprojektowana przez nas wspólnie. I chociaż będę Ci towarzyszyć podczas Twojej pracy, to ostatecznie sama zdecydujesz, co jest dla Ciebie najlepsze.”

Konsultacje odbywają się online przez Skype.

Koszt jednorazowej konsultacji: 250 zł

Koszt karnetu na 5 spotkań: 900 zł

 

Kontakt: kontakt@korporacjabobas.pl

Close