Angielski online

 

Wracasz do pracy i martwisz się, że Twój angielski pogorszył się, gdy byłaś na urlopie macierzyńskim? Nie masz czasu na regularny kurs językowy? Chciałabyś popracować nad konkretnym słownictwem lub zagadnieniami, a nie przerabiać całego podręcznika?

Korporacja Bobas przygotowała produkt dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb. Lekcje angielskiego on-line, na żywo, z profesjonalnym nauczycielem. Nasza lektorka pomoże Ci odświeżyć angielski ale także przygotować prezentację do pracy lub napisać CV.

Bardzo elastyczne godziny (od 6 rano do 24.00). Możesz wykupić jedną lekcję bądź pakiet pięciu lub dziesięciu godzin. To Ty decydujesz o tym kiedy i nad czym chcesz pracować. Jedna lekcja trwa 60 minut.

 

Małgosia – specjalistka współpracująca z Korporacją Bobas prowadzi zajęcia i konwersacje z języka angielskiego dla osób dorosłych, zarówno rozpoczynających przygodę z językiem jak i będących już na poziomie zaawansowanym.

Spotkania z Małgosią odbywają się online (Skype, hangout), tak że nie musisz się martwić o dojazd ani o opiekę nad dzieckiem. Wystarczy komputer i dostęp do internetu.

W trakcie lekcji Małgosia postara się, abyś:

rozwinęła umiejętności komunikacyjne (mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie)

wprowadziła do swojego języka szeroki zakres słownictwa i gramatyki, które umożliwią Ci swobodną komunikację w życiu codziennym jak i w pracy;

przełamała barierę komunikacyjną i odważyła się mówić w języku angielskim, nawet gdy będziesz jeszcze popełniała błędy;

poprawiła swoją wymowę;

mogła bez przeszkód oglądać filmy, czytać książki i słuchać piosenki anglojęzyczne.

Małgosia posiada 8-letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego potwierdzone certyfikatem. Przez 7 lata mieszkała w Wielkiej Brytanii, a obecnie mieszka w Teksasie w Stanach Zjednoczonych.

„Jestem elastyczna. Poziom konwersacji i nakierowanie na konkretne potrzeby będziemy ustalać indywidualnie. To Ty najlepiej wiesz, co chciałabyś podszkolić w języku, a ja dostosuję poziom nauczania do stanu Twojej wiedzy, będę stale monitorować Twoje postępy i chętnie pomogę Ci osiągnąć sukces. I hope to hear from you soon!”

Koszt jednej lekcji: 100 zł

Koszt pakietu 5 lekcji: 480

Koszt pakietu 10 lekcji: 950

 

Kontakt: kontakt@korporacjabobas.pl

Close